درباره  تی کار ما

درباره تی کار ما


 

فروشگاه اینترنتی تی کارما : به عنوان یک بازار اینترنتی است که فعالیت خود را از ابتدای سال 98 آغاز نموده است و متعلق به شرکت تدبیر تجارت کارگشای ماهد  ( سهامی خاص )  می باشد. نام تی کار ما برگرفته از مخفف نام شرکت تدبیر تجارت کارگشای ماهد می باشد . در حال حاضرفروشگاه اینترنتی تی کار ما محصولات  سوپر مارکتی را عرضه می نماید و فعالیت خود را در استان زنجان آغاز کرده است و مشتریان گرامی می توانند محصولات سوپرمارکتی و اقلام مصرفی روزانه خود را با تنوع کالایی بالا و مناسب ترین قیمت و با کیفیت ترین محصولات را بصورت آنلاین خرید نموده و درب منزل تحویل بگیرند . به زودی سایر دسته های کالایی نیز به محصولات تی کارما افزوده خواهد شد.

اولویت های تی کار ما :   از مهمترین اولویت های تی کارما تجربه خرید آنلاین مطمئن ، دسترسی سریع به کالا و خدمات ، بهترین خرید و مناسب ترین قیمت ، بیشترین حق انتخاب و تنوع کالایی ، صرفه جویی و صرف کمترین زمان و انرژی ، تسهیل درفرآیند خرید و پشتیبانی قبل و بعد از خرید ، راهنمایی مشتریان در تمامی مراحل ، امکان مقایسه کالاها ، رضایت حداکثری مشتریان و تامین نیازها و خواسته های مشتریان و ارزش آفرینی در بالاترین سطح ، دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات مشتریان و سعی در بهبود و رفع مشکلات و ایرادات می باشد.

 اهداف تی کارما  :  از مهمترین اهداف تی کار ما  ایجاد بستری متفاوت و کارآمد در حوزه تجارت الکترونیک و ارائه ی سیستم و طرح های نوین و راهکارهای جدید جهت ارتقای سطح کیفی زندگی مردم و افزایش قدرت خرید کاربران و مشتریان ، همکاری و تعامل با بهترین تامین کنندگان و عرضه کنندگان کالا وخدمات و ایجاد مزیت رقابتی و ارائه طرحهای متفاوت فروش از جمله طرحهای تخفیفی ، امتیازی ، اعتباری ، اقساطی  ، تشویقی ، برگزاری جشنواره ها و رویداد های مناسبتی ، و...  می باشد. همچنین تی کار ما به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره طرحهای تشویقی و حمایتی در نظر می گیرد.

 سخن آخر :  تی کار ما  بهترین زندگی  را شایسته ی مردم ایران زمین می داند وبا تلاش مستمر و مداوم همواره سعی در رفع ایرادها و نواقص گام برداشته و با مشارکت و همکاری مردم عزیز روز به روز متمایزترین و بهترین خدمات را ارائه خواهد نمود تا با امید و توکل به خداوند متعال نظام جامع خدماتی و رفاهی را فراهم آورد.