ثبت نام و عضویت در فروشگاه اینترنتی تی کارما

برای خرید کردن از تی کارما لازم است ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید. اگر قبلا حساب کاربری ساخته‌اید ، می‌توانید در صفحه‌ی اصلی تی کارما از گزینه‌ی « ورود » استفاده کنید. در غیر این صورت برای ثبت نام و عضویت در فروشگاه اینترنتی تی کارما می توانید در کمتر از یک دقیقه ، طبق راهنمای تصویری زیر ثبت نام و عضویت خود را تکمیل کنید.

- در صفحه اصلی  فروشگاه اینترنتی تی کارما در بالای صفحه برروی گزینه عضویت ( ثبت نام ) کلیک کنید تا صفحه ی جدیدی باز شود.

ورود . ثبت نام در تی کارما

 

- درصفحه جدید گزینه (( می خواهم عضو شوم )) را انتخاب نمایید ، سپس فرم را پرنمایید. 

( مشخصات : نام و نام خانوادگی ، تلفن همراه ، ایمیل ، گذرواژه ، تکرار گذرواژه ، انتخاب سوال امنیتی ، پاسخ سوال امنیتی را تکمیل نمایید. )

لازم به ذکر است پرکردن فیلدهای ستاره دار الزامی است.

گذرواژه به دلخواه حداقل چهار کاراکترو ترکیبی از اعداد و حروف  وارد شود و در قسمت تکرار گذرواژه ، دوباره همان گذرواژه را وارد نمایید. 

کاربرد سوال و پاسخ امنیتی برای بازیابی گذرواژه در صورت فراموشی گذزواژه می باشد. در قسمت سوال امنیتی یکی از سوالات پیش فرض را انتخاب نمایید و در قسمت پاسخ امنیتی به دلخواه حسب مورد سوال پاسخ را وارد نمایید.

در پایان گزینه عضویت را انتخاب نموده تا ثبت نام شما نهایی گردد.

ثبت نام و عضویت در تی کارما

 

- پس از تکمیل فرم فوق ثبت نام شما نهایی شده و طبق تصویر زیر پیام (( ثبت نام شما انجام شد ، خوش آمدید )) را مشاهده می نمایید.

 

ثبت نام با موفقیت در تی کارما

 

- با انتخاب گزینه داشبورد  وارد حساب کاربری ( طبق تصویر زیر ) خود میشوید که به راحتی میتوانید مشخصات و گذرواژه خود را تغییر دهید ، همچنین به سوابق خرید ، فاکتورها ، پیام های تی کارما و... دسترستی دارید و در پایان با انتخاب گزینه خروج از حساب کاربری خود خارج شوید.

 

حساب کاربری تی کارما