شیوه های پرداخت در فروشگاه اینترنتی تی کارما

 

پرداخت وجه سفارش در فروشگاه اینترنتی تی کارما از سه طریق امکانپذیر است : 

 - پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی بانکها :

خریداران محصولات فروشگاه اینترنتی تی کارما میتوانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک سامان در سایت تی کارما هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران میشود.

- پرداخت کارت به کارت : ( بزودی )

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی یا پرداخت در محل را ندارند میتوانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت میتوان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت تی کار ما به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و تی کارما  پیشنهاد میکند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

- پرداخت در محل : ( بزودی )

 پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل :

از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش تی کارما دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، میتوان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌ های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

 پرداخت نقدی در محل تحویل :

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، تی کارما امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.